Jak dojechać

Najnowszy użytkownik: Artur Chomiuk

UWAGA! Zmiany w planie lekcji
Zmiany w planie zajęć KLO w dn. 18-20 czerwca 2018 r. → pobierz

Młodzież w akcji, czyli AKCJONIZM w KLO!
Podsumowaniem zajęć z wiedzy o kulturze , jak co roku, są akcje plastyczne w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Tak było w czwartek 7 czerwca 2018 roku. Zdjęcia

Mazury 2018

Klasy pierwsze i drugie w Warszawie
Nasi uczniowie wiedzą, że „Wędrówką jedną życie jest człowieka”, dlatego też oprócz nauki w szkole cenią wycieczki i wyjazdy edukacyjne. Drugoklasiści udali się do Teatru Narodowego na inscenizację Mickiewiczowskich „Dziadów” w reżyserii E. Nekrošiusa z wybitną rolą Grzegorza Małeckiego jako Gustawa-Konrada. Pierwszoklasiści natomiast obejrzeli wspaniały spektakl „Piloci” w Teatrze Muzycznym Roma.
W ramach wycieczek uczniowie zwiedzili również: Muzeum Życia w Komunie - Czar PRL i Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.

Nasi uczniowie w Konkursie Logicznym
Michał Marczewski i Maksymilian Turuk są finalistami VI Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego, w którym Katolickie Liceum, jako jedyna szkoła z Białej Podlaskiej, wzięła udział w bieżącym roku. Nasi uczniowie po raz pierwszy stawili czoła tak trudnemu wyzwaniu. Finał odbył się 19 kwietnia w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Cieszymy się, że chłopcy dołączyli do elitarnego grona najlepszych młodych logików w Polsce. Gratulujemy!

Ważne!
Ochrona Danych Osobowych i prywatności każdego ucznia, jak i każdego pracownika Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Białej Podlaskiej, zawsze była i jest sprawą priorytetową! W trosce o Państwa dane osobowe oraz w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w skrócie RODO (Dz.Urz. UE 2016 L nr 119), pragniemy przekazać Państwu szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi materiałami:
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych uczniów
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych pracowników

Drodzy Gimnazjaliści!

Dzisiaj, 14 maja rozpoczyna się rejestracja kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych w systemie rekrutacji elektronicznej na rok szkolny 2018/2019, który znajduje się na stronie internetowej: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/Kandydat/kseon.php Do tej pory zapoznawaliście się z ofertami i opisami szkół. Teraz możecie podjąć decyzję o wyborze tej szkoły, w której chcecie się uczyć przez najbliższe trzy lata i przygotować do egzaminu maturalnego...

Zakończenie roku szkolnego klas trzecich
W piątek, 27 kwietnia 2018 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego klas trzecich. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele bł. Honorata. Następnie ks. dyrektor wręczył nagrody najlepszym abiturientom KLO oraz listy gratulacyjne ich rodzicom. Po oficjalnej części uczniowie klas II przedstawili inscenizację, włączając w nią starszych kolegów. Następnie pożegnali ich miłymi słowami i wręczyli drobne upominki.
Zdjęcia wyk. Mateusz Stasiuk

VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych
25 kwietnia 2018 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. E. Plater w Białej Podlaskiej odbyło się podsumowanie VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych. Konkurs skierowany był do miłośników języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, oraz rosyjskiego. Uczennica naszego liceum Monika Kołodziejczyk zdobyła III miejsce w kategorii języka angielskiego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Najnowsze zdjęcia z Galerii
Kalendarz KLO 2017/2018
Broszura MEN
Olimpiady 2017/2018
EWD - Edukacyjna Wartość Dodana

Nie możesz się zalogować?
Warto zajrzeć