Klasa 2a nad Bugiem
18-20 czerwca klasa 2a wyjechaa na wycieczk rowerow do Serpelic. Pierwszego dnia pokonali tras liczc 35 km. W tym samym dniu przesiedli si z rowerw na kajaki i Bugiem przepynli 20 km z Serpelic do Kzek. Drugiego dnia udali si do pobliskiego miasteczka Mielnik, pooonego nad samym Bugiem, w ktrym zwiedzili kopalni kredy, wdrapali si na wie widokow i Wzgrze Zamkowe, skd rozpociera si przepikny widok na okolic. Jadc do Mielnika musieli przeprawi si promem przez rzek. Tego samego dnia po obiedzie uczniowie udali si do pobliskiego parku linowego. Wieczr spdzili przy ognisku, a w okolicach godziny 22 urzdzili nocne podchody. Ostatniego dnia modzie udaa si na pla w Serpelicach. Tam najwiksz atrakcj bya rozgrywka w Archery Tag. Uczniowie szczliwie dotarli do domw po 2,5-godzinnej drodze powrotnej. Fotorelacja

Bialska Liga Modych Przedsibiorcw
W roku szkolnym 2017/2018 po raz kolejny odby si projekt z zakresu edukacji ekonomicznej realizowany przez Katedr Ekonomii i Zarzdzania PSW im. Papiea Jana Pawa II w Biaej Podlaskiej, wspfinansowany przez Narodowy Bank Polski pt. „Bialska Liga Modych Przedsibiorcw”. Do konkursu przystpio dziewicioro naszych uczniw. Lidze towarzyszya seria spotka z przedsibiorcami i wykady z zakresu ekonomii. Konkurs skada si z 6 etapw i trwa od listopada 2017 r. do maja 2018 r. Podczas podsumowania wynikw spord 32 uczestnikw wyoniono najlepszych. III miejsce zaj ucze KLO Maksymilian Turuk (kl. Ia). Gratulujemy i yczymy dalszych sukcesw!

Zakoczenie roku szkolnego 2017/2018
Uroczyste zakoczenie roku szkolnego KLO
odbdzie si 22 czerwca 2018 r. o godz. 9.00 w auli liceum.
Nastpnie wychowawcy klas spotkaj si z uczniami
w poszczeglnych salach.

Przed uroczystoci szkoln
zapraszamy wszystkich na msz w.,
ktra zostanie odprawiona o godz. 8.00
w kociele b. Honorata przy ul. Terebelskiej.

Program "Dobry Start"
1 czerwca 2018 r. weszo w ycie rozporzdzenie Rady Ministrw w sprawie rzdowego programu „Dobry Start”…

Modzie w akcji, czyli AKCJONIZM w KLO!
Podsumowaniem zaj z wiedzy o kulturze , jak co roku, s akcje plastyczne w wykonaniu uczniw klas pierwszych. Tak byo w czwartek 7 czerwca 2018 roku. Zdjcia

Mazury 2018

Klasy pierwsze i drugie w Warszawie
Nasi uczniowie wiedz, e „Wdrwk jedn ycie jest czowieka”, dlatego te oprcz nauki w szkole ceni wycieczki i wyjazdy edukacyjne. Drugoklasici udali si do Teatru Narodowego na inscenizacj Mickiewiczowskich „Dziadw” w reyserii E. Nekroiusa z wybitn rol Grzegorza Maeckiego jako Gustawa-Konrada. Pierwszoklasici natomiast obejrzeli wspaniay spektakl „Piloci” w Teatrze Muzycznym Roma.
W ramach wycieczek uczniowie zwiedzili rwnie: Muzeum ycia w Komunie - Czar PRL i Muzeum Historii ydw Polskich Polin.

Nasi uczniowie w Konkursie Logicznym
Micha Marczewski i Maksymilian Turuk s finalistami VI Oglnopolskiego Konkursu Logicznego, w ktrym Katolickie Liceum, jako jedyna szkoa z Biaej Podlaskiej, wzia udzia w biecym roku. Nasi uczniowie po raz pierwszy stawili czoa tak trudnemu wyzwaniu. Fina odby si 19 kwietnia w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Cieszymy si, e chopcy doczyli do elitarnego grona najlepszych modych logikw w Polsce. Gratulujemy!

Wane!
Ochrona Danych Osobowych i prywatnoci kadego ucznia, jak i kadego pracownika Katolickiego Liceum Oglnoksztaccego w Biaej Podlaskiej, zawsze bya i jest spraw priorytetow! W trosce o Pastwa dane osobowe oraz w zwizku z Rozporzdzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osb fizycznych w zwizku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w skrcie RODO (Dz.Urz. UE 2016 L nr 119), pragniemy przekaza Pastwu szczegowe informacje dotyczce przetwarzania danych osobowych. Zapraszamy do zapoznania si z przygotowanymi materiaami:
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych uczniw
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych pracownikw