Kontakt
Kancelaria szkolna
Facebook
Jak dojechać

Wyświetl większą mapę
Konto szkoły
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 7
Najnowszy użytkownik: Artur Chomiuk

Katolickie Liceum po raz kolejny na 100%
28 czerwca tegoroczni maturzyści odebrali świadectwa dojrzałości. Miło nam zakomunikować, że w bieżącym roku szkolnym, podobnie jak w latach poprzednich, wszyscy nasi uczniowie zdali egzamin maturalny.
Gratulujemy Naszym Uczniom i ich Rodzicom sukcesu. Nie zapominamy o gratulacjach i podziękowaniach dla Nauczycieli KLO, którzy swoją pracą i zaangażowaniem do tego sukcesu - a przecież nieczęsto było z górki - w znacznym stopniu się przyczynili.


Konkurs upamiętniający 150 rocznicę Powstania Styczniowego
Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zorganizował konkurs historyczny dla uczniów szkół ponagimnazjalnych upamiętniający 150 rocznicę Powstania Styczniowego. Konkurs polegał na przygotowaniu pracy pisemnej w jednym z dwóch zaproponowanych tematów. Kapituła konkursu wyłoniła trzy w jej ocenie najlepsze prace, przyznając również dwa wyróżnienia. II miejsce uzyskał Piotr Raczyński - uczeń I klasy naszego liceum. Jego opiekunem był Pan Tomasz Wojcieszuk - nauczyciel historii.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

NAJLEPSZE LICEUM W REGIONIE
Informujemy, że w ogłoszonym po raz 15. przez "Rzeczpospolitą" i miesięcznik "Perspektywy" ogólnopolskim rankingu szkół ponadgimnazjalnych na rok 2013, nasze Liceum zajęło: na szczeblu krajowym 90. miejsce, na szczeblu wojewódzkim 6. i 1. miejsce wśród liceów powiatu bialskiego. W rankingu opracowanym tylko na podstawie wyników zeszłorocznych egzaminów maturalnych KLO zajęło miejsce 53. na poziomie kraju, a 2. w województwie lubelskim. Komplet dokumentów dotyczących rankingu - w pełnej wersji - można znaleźć pod adresem: Link

Dzień Otwarty KLO
W sobotę, dnia 11 maja 2013 r., w godzinach od 9.30 do 12.00 spotkaliśmy się z gimnazjalistami zainteresowanymi nauką w Katolickim Liceum. Po części oficjalnej, podczas której miało miejsce spotkanie z dyrekcją szkoły i podsumowanie III Konkursu Języka Angielskiego, goście odwiedzający KLO mogli poznać szkołę, zobaczyć poszczególne pracownie, w których przeprowadzano interesujące doświadczenia z chemii, fizyki oraz biologii...

Program Dnia Otwartego
Program Dnia Otwartego KLO 11 maja 2013 r.

Wyniki III edycji Wielkiego Konkursu Języka Angielskiego
Wyniki III edycji Wielkiego Konkursu Języka Angielskiego

Osoby nagrodzone (osoby, które zajęły I-V miejsca i osoby wyróżnione) oraz nauczycieli przygotowujących prosimy o odbiór nagród i dyplomów dnia 11 maja 2013 r., tj. w Dniu Otwartym KLO.

Konkurs "Powstanie styczniowe na Podlasiu na tle zrywu ogólnonarodowego"
3 maja 2013 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbył się koncert patriotyczny „Chwała zwyciężonym”. Przed koncertem Pan Andrzej Czapski - Prezydent Miasta Biała Podlaska wręczył statuetki okolicznościowe, autorstwa Romana Pieńkowskiego, nagrody i dyplomy laureatom Konkursu Piosenek Powstańczych oraz Konkursu „Powstanie styczniowe na Podlasiu na tle zrywu ogólnonarodowego”. W konkursie historycznym brała udział Aleksandra Kossowska - uczennica klasy Ic naszego liceum...

III Wielki Konkurs Języka Angielskiego
30 kwietnia ponad 40 uczniów bialskich gimnazjów (z terenu miasta i powiatu) wzięło udział w III edycji Wielkiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez KLO im. C. Norwida w Białej Podlaskiej. Ta cenna inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem młodzieży i życzliwością ze strony nauczycieli języka angielskiego.
W trakcie konkursu uczniowie mogą sprawdzić i porównać swoje umiejętności w zakresie gramatyki, słownictwa, umiejętności czytania oraz wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych...

Pokazy fizyczne
24 kwietnia br. uczniowie KLO i KG mieli szansę obejrzeć w liceum ciekawe doświadczenia fizyczne przedstawione przez wykładowców z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej z Lublina. Pokazy dotyczyły głownie trzech działów fizyki: elektrostatyki, optyki falowej i fizyki jądrowej. Program został dobrany w taki sposób, aby pokrywał się z aktualnie omawianymi tematami na zajęciach lekcyjnych fizyki w poszczególnych klasach. Planujemy w następnych latach dalszą współpracę z UMCS.
Zdjęcia <--kliknij
Najnowsze zdjęcia z Galerii
Kalendarz KLO 2017/2018
Broszura MEN
Dziennik elektroniczny
KLO w radiu
Matura
Olimpiady 2017/2018
EWD - Edukacyjna Wartość Dodana
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto zajrzeć