Wycieczka do Warszawy
14 listopada br. modzie z klas 2b i 2c KLO wzia udzia w wycieczce szkolnej do Warszawy. Pierwszym punktem programu byo zwiedzanie cmentarza Powzkowskiego. Przewodnicy przybliyli uczniom histori tego miejsca, oprowadzajc ich po miejscach pochwku osb zasuonych dla historii naszego kraju. Nastpnie modzie wraz z wychowawcami udaa si do gmachu Polskiego Radia. W tym miejscu wszyscy obejrzeli prawdziwe studio, w ktrym na co dzie pracuj redaktorzy. Rwnie na krtkich warsztatach uczniowie mogli pozna tajniki pracy radiowca, co najbardziej zaciekawio modzie z klasy o profilu humanistycznym. Wycieczk zakoczya jedna z najpikniejszych komedii lirycznych w wiatowym repertuarze baletowym – „Sen nocy letniej” wedug komedii Williama Szekspira.
Zobacz zdjcia --> Galeria