Dzie Otwarty KLO
W sobot, dnia 11 maja 2013 r., w godzinach od 9.30 do 12.00 spotkalimy si z gimnazjalistami zainteresowanymi nauk w Katolickim Liceum. Po czci oficjalnej, podczas ktrej miao miejsce spotkanie z dyrekcj szkoy i podsumowanie III Konkursu Jzyka Angielskiego, gocie odwiedzajcy KLO mogli pozna szko, zobaczy poszczeglne pracownie, w ktrych interesujce dowiadczenia z chemii, fizyki oraz biologii. Gimnazjalici mieli rwnie okazj wzi udzia w rnorodnych quizach i konkursach z poszczeglnych przedmiotw oraz obejrze ciekawy wystp taca nowoczesnego naszych uczennic. Midzyczasie gocie mieli moliwo porozmawia z nauczycielami i modzie przy "szwedzkim stole" z przygotowan kaw, herbat i ciasteczkami. Mona byo zasign informacji na temat nauki w naszym liceum czy zbliajcej si elektronicznej rekrutacji. Mona te byo zapyta o now podstaw programow realizowan w szkoach ponadgimnazjalnych od 2012 r. i wynikajce z niej konsekwencje dla kadego ucznia oraz o zajciach uzupeniajce i pozalekcyjne w KLO.
Zdjcia <--kliknij