III Wielki Konkurs Jzyka Angielskiego
30 kwietnia ponad 40 uczniw bialskich gimnazjw (z terenu miasta i powiatu) wzio udzia w III edycji Wielkiego Konkursu Jzyka Angielskiego organizowanego przez KLO im. C. Norwida w Biaej Podlaskiej. Ta cenna inicjatywa spotkaa si z duym zainteresowaniem modziey i yczliwoci ze strony nauczycieli jzyka angielskiego.
W trakcie konkursu uczniowie mog sprawdzi i porwna swoje umiejtnoci w zakresie gramatyki, sownictwa, umiejtnoci czytania oraz wiedzy o kulturze krajw anglojzycznych. Nauczyciele za maj okazj wymieni si dowiadczeniami, spdzajc czas przy kawie. Niewtpliwym atutem konkursu s rwnie atrakcyjne nagrody ufundowane przez Dyrektora liceum.
Ogoszenie wynikw konkursu i wrczenie nagrd uczniom, ktrzy uzyskali najwysze wyniki, bdzie miao miejsce podczas dnia otwartego KLO, tj. 11 maja 2013 r. w budynku szkoy przy ul. Janowskiej 55.