Konkursy powicone 100. rocznicy urodzin Siergieja Michakowa
Z okazji 100. rocznicy urodzin Siergieja Michakowa zosta zorganizowany Konkurs Plastyczny "СЕГОДНЯ ДЕТИ – ЗАВТРА НАРОД" oraz Konkurs Literacki "МЫ ДРУЖНЫ С ПЕЧАТНЫМ СЛОВОМ". Konkurs przygotowany by przez: Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli i Wykadowcw Jzyka Rosyjskiego, Wydawnictwo Szkolne PWN, Fundacja „Russkiy Mir”, Fundacja „Rossijskiy Fond Kultury” oraz Zesp Szk Oglnoksztaccych im. ONZ w Bigoraju. Dwie uczennice naszego liceum zostay laureatkami konkursw. Diana Raska (kl. Ib) - I miejsce w Konkursie Plastycznym, Amelia Kurjaniuk (kl. IIc) - II miejsce w Konkursie Literackim. Opiekunem bya Pani Anna Szewczuk - nauczyciel jzyka rosyjskiego. Serdecznie gratulujemy i yczymy dalszych sukcesw.