konkurs o onierzach Wykltych
1 marca w Muzeum Poudniowego Podlasia, w Biaej Podlaskiej odbya si uroczysta gala finaowa konkursu o onierzach Wykltych. W gali uczestniczyli uczniowie szk, studenci i mieszkacy regionu. Patronat nad konkursem skierowanym do uczniw szk ponadgimnazjalnych objli senator Grzegorz Bierecki, Instytut Pamici Narodowej, stowarzyszenia zrzeszajce byych onierzy Armii Krajowej i Narodowych Si Zbrojnych. Przewodniczcym jury by prof. Jan aryn.
W konkursie brali udzia uczniowie z naszej szkoy, ktrym nie udao si zdoby nagrody gwnej, ale rwnie zostali nagrodzeni. S to: Bernard Kuta - kl. Ic, Daniel Biaek, Hubert Ciepielewski, Patryk Grudzie, Damian Jelonek, Adrianna Kopania, Andelika Tokarzewska, Justyna Welk - kl. IIc. Ich opiekunem by Pan Tomasz Wojcieszuk - nauczyciel historii i wos-u.
Serdecznie gratulujemy i yczymy dalszych sukcesw.
Zdjcia <--kliknij

wietne! wietne! 100% [1 gos]