Jak dojechać

Łącznie użytkowników: 7
Najnowszy użytkownik: Artur Chomiuk
Rekrutacja KLO

Wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018 znajduje się w zakładce Dokumenty.
klasa I

klasa II
klasa III

Informujemy, że kancelaria KLO będzie nieczynna
od 17 lipca do 20 sierpnia 2017 r.

Katolickie Liceum ze 100-procentową zdawalnością
Sesja maturalna 2016/2017 dobiegła w naszej szkole końca. Miło nam poinformować, że wszyscy uczniowie uzyskali świadectwa maturalne, czyli zdali egzaminy z przedmiotów obowiązkowych.
Od wprowadzenia formuły egzaminów zewnętrznych (od 2005 r.) w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym utrzymuje się więc 100-procentowa zdawalność.
Gratulujemy Absolwentom, ich Rodzicom i naszym Nauczycielom.

Świadectwa dojrzałości
Na rozdanie świadectw dojrzałości
zapraszamy 30 czerwca 2017 r. o godzinie 9:00
do auli szkolnej.

23 czerwca 2017 r.

godz. 8.00 – msza św. w Parafii bł. Honorata przy ul. Terebelskiej.
Zapraszamy na nią wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli.
godz. 9.15 – rozdanie nagród w auli KLO. Następnie spotkania z wychowawcami klas w wyznaczonych salach.

UWAGA! Zmiany w planie lekcji
Zmiany w planie zajęć lekcyjnych KLO w dn. 19-20 czerwca 2017 r. → Pobierz

Konkurs fizyczny "Eureka"
W marcu 2017 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Eureka", w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Wśród laureatów znalazła się uczennica klasy IIa - Karolina Domańska, z wynikiem bardzo dobrym. Ponadto Komitet Organizacyjny wyróżnił Michała Okonia, również ucznia klasy IIa. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bialska Liga Młodych Przedsiębiorców
Uczniowie naszego liceum wzięli udział w Bialskiej Lidze Młodych Przedsiębiorców organizowanej przez Katedrę Ekonomii i Zarządzania Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Konkurs obejmował zakres wiedzy z ekonomii, przedsiębiorczości i zarządzania. Skierowany był do uczniów szkół średnich powiatu bialskiego. Stanowił doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy, sprawdzenia własnych umiejętności i pozytywnego współzawodnictwa. Konkurs składał się z 5 etapów i trwał od stycznia do maja br. Wzięło w nim udział 25 uczestników, z czego 7 naszych uczniów. Wyniki prezentujemy poniżej:
I miejsce - Demidowicz Piotr (kl. Ib)
II miejsce - Popławska Karolina (kl. Ib)
III miejsce - Makarewicz Barbara (kl. Ia)
VI miejsce - Kulupa Karolina (kl. Ia)
XIV miejsce - Ibiański Kacper (kl. Ib)
XV miejsce - Kłos Piotr (kl. Ib)
XVIII miejsce - Radzikowska Zuzanna (kl. Ib)
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Fotorelacja z podsumowania konkursu i wręczenia nagród.

Mazury 2017
Mazury 2017 → zdjęcia
Przekaż swój 1% podatku
Szanowni Państwo,
gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku na rozbudowę Katolickiej Szkoły Podstawowej w Białej Podlaskiej. Każdy może odprowadzić 1% podatku wpisując nr KRS 0000223111 i cel szczegółowy: 37815 KSP Wpłacone przez Państwa pieniądze zostaną spożytkowane na bezpośrednie cele związane z edukacją dzieci i młodzieży. Zachęcamy do przystąpienia do akcji i jej rozpropagowania. Dziękujemy!
Kort tenisowy

Kalendarz KLO 16/17
Olimpiady 2016/2017
EWD - Edukacyjna Wartość Dodana

Nie możesz się zalogować?