Kontakt
Kancelaria szkolna
facebook
Jak dojechać

Wyświetl większą mapę
Konto szkoły
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 7
Najnowszy użytkownik: Artur Chomiuk

Komunikat
W dniach 25.10-28.10 odwołane są zajęcia z języka rosyjskiego.

Zaproszenie
W najbliższą sobotę (15.10.16 r.) w naszej szkole odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku w ramach akcji Komórkomania organizowanej przez fundację DKMS. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w walce z nowotworami krwi zapraszamy w godz. 9.00-15.00 do budynku KLO (sala nr 2, parter, główne wejście).
Dawcą może zostać każdy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, który waży min 50 kg i nie ma dużej nadwagi. Ważne, by był w dobrej kondycji fizycznej, nie cierpiał na choroby przewlekłe i nie należał do żadnej z grup ryzyka.
Rejestracja trwa około 10 min! Więcej na stronie www.dkms.pl. Zapraszamy!


Zebranie z rodzicami
19 października (środa) o godz. 17.00 w auli KLO odbędzie się zebranie dyrekcji KLO z rodzicami uczniów klas I dotyczące wyników przeprowadzonych diagnoz edukacyjnych. Po spotkaniu będzie możliwość konsultacji z nauczycielami poszczególnych przedmiotów diagnozowanych.


Rozpoczynamy Ligę!

Pomoc Kamilowi!

Nasz były uczeń Kamil Janik - absolwent naszej szkoły...

Szanowne Koleżanki i Koledzy
Opiszę Wam krótką historię. Zawodową służbę wojskową pełnię od sierpnia 2011 roku, pierwotnie w 2. Pułku Rozpoznawczym w Hrubieszowie, obecnie w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Wcześniej przez pięć lat pełniłem służbę kandydacką na WAT. Pierwszy raz straciłem przytomności w październiku 2014 roku rano, zaraz po przyjściu do pracy. Kilka godzin później, już w szpitalu, po wstępnych badaniach okazało się, iż choruję na guza mózgu. Kolejne badania wskazały na wysoki stopień zaawansowania oraz pilną potrzebę interwencji chirurgicznej...

Wyniki wyborów do SU
Dzisiaj, 6 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017. Każdy uczeń KLO miał prawo do oddania głosu na 2 z 8 kandydatów. Wypełnione karty wyborcy wrzucali do przygotowanej urny. Bezpośrednio po zakończeniu wyborów komisja dokonała obliczenia głosów.
Skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017 wygląda następująco:
Ewa Arasymowicz (IIb) - przewodnicząca
Gabriela Piątek (IIa) - zastępca
Julia Korpysz (IIb) i Barbara Makarewicz (Ia) - członkowie.
Opiekunem SU jest pani Magdalena Wysokińska.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy pani Magdzie za objęcie opieki nad uczniami. Życzymy owocnej pracy oraz czekamy na wymierne jej efekty!

Wyjazd integracyjny
21 września uczniowie klas pierwszych KLO wraz z wychowawcami i księdzem prefektem uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do Serpelic. Głównym punktem programu był spływ kajakowy rzeką Bug. Dał on okazję do lepszego poznania się, przełamania nieśmiałości i wykazania się umiejętnościami współpracy w grupie. Pełen wrażeń dzień zakończony został wspólnym ogniskiem. Następnego dnia naładowani pozytywną energią uczniowie wrócili do szkoły.
Galeria

Dzień Patrona
Dnia 20 września cała społeczność szkolna świętowała Dzień Patrona. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta pod przewodnictwem biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy połączona ze ślubowaniem klas pierwszych. Następnie uczniowie zaprezentowali część artystyczną zatytułowaną „Cyprian Norwid POETA, MYŚLICIEL, ARTYSTA, CHRZEŚCIJANIN…”
W tym dniu w szkole nie odbyły się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

Nasza piosnka (X)
Zapraszamy do wysłuchania naszej dziesiątej audycji, wyemitowanej w Katolickim Radiu Podlasie 30 września 2016 r. o godzinie 21.40 w cyklu Drogami młodościodtwórz
Kort tenisowy

Kalendarz KLO 16/17
KLO w radiu
Olimpiady 2016/2017
EWD - Edukacyjna Wartość Dodana
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecamy