Kontakt
Kancelaria szkolna
Facebook
Jak dojechać

Wyświetl większą mapę
Konto szkoły
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 7
Najnowszy użytkownik: Artur Chomiuk
Oferta KLO
Rekrutacja elektroniczna
Drodzy Gimnazjaliści!

14 maja br. rozpoczyna się rejestracja kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych w systemie rekrutacji elektronicznej na rok szkolny 2018/2019, który znajduje się na stronie internetowej: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/Kandydat/kseon.php Do tej pory zapoznawaliście się z ofertami i opisami szkół. Teraz możecie podjąć decyzję o wyborze tej szkoły, w której chcecie się uczyć przez najbliższe trzy lata i przygotować do egzaminu maturalnego. Wszelkie informacje dotyczące korzystania z systemu rekrutacji elektronicznej znajdują się w zakładce Pliki do pobrania. Umieszczono tam przewodniki dla kandydatów rejestrowanych przez gimnazja oraz dla kandydatów rejestrujących się samodzielnie. Warto zapoznać się z nimi przed rozpoczęciem korzystania z systemu.

Proces wyboru szkół i składania podań będzie trwał od 14 maja do 15 czerwca 2018 r.

Życzymy Wam trafnych wyborów związanych z dalszą drogą edukacyjną i jak najlepszych wyników edukacyjnych na zakończenie gimnazjum.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
Uroczyste zakończenie roku szkolnego KLO
odbędzie się 22 czerwca 2018 r. o godz. 9.00 w auli liceum.
Następnie wychowawcy klas spotkają się z uczniami
w poszczególnych salach.

Przed uroczystością szkolną
zapraszamy wszystkich na mszę św.,
która zostanie odprawiona o godz. 8.00
w kościele bł. Honorata przy ul. Terebelskiej.


Program "Dobry Start"
1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”…

UWAGA! Zmiany w planie lekcji
Zmiany w planie zajęć KLO w dn. 18-20 czerwca 2018 r. → pobierz

Młodzież w akcji, czyli AKCJONIZM w KLO!
Podsumowaniem zajęć z wiedzy o kulturze , jak co roku, są akcje plastyczne w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Tak było w czwartek 7 czerwca 2018 roku. Zdjęcia


Mazury 2018

Klasy pierwsze i drugie w Warszawie
Nasi uczniowie wiedzą, że „Wędrówką jedną życie jest człowieka”, dlatego też oprócz nauki w szkole cenią wycieczki i wyjazdy edukacyjne. Drugoklasiści udali się do Teatru Narodowego na inscenizację Mickiewiczowskich „Dziadów” w reżyserii E. Nekrošiusa z wybitną rolą Grzegorza Małeckiego jako Gustawa-Konrada. Pierwszoklasiści natomiast obejrzeli wspaniały spektakl „Piloci” w Teatrze Muzycznym Roma.
W ramach wycieczek uczniowie zwiedzili również: Muzeum Życia w Komunie - Czar PRL i Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.

Nasi uczniowie w Konkursie Logicznym
Michał Marczewski i Maksymilian Turuk są finalistami VI Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego, w którym Katolickie Liceum, jako jedyna szkoła z Białej Podlaskiej, wzięła udział w bieżącym roku. Nasi uczniowie po raz pierwszy stawili czoła tak trudnemu wyzwaniu. Finał odbył się 19 kwietnia w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Cieszymy się, że chłopcy dołączyli do elitarnego grona najlepszych młodych logików w Polsce. Gratulujemy!

Ważne!
Ochrona Danych Osobowych i prywatności każdego ucznia, jak i każdego pracownika Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Białej Podlaskiej, zawsze była i jest sprawą priorytetową! W trosce o Państwa dane osobowe oraz w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w skrócie RODO (Dz.Urz. UE 2016 L nr 119), pragniemy przekazać Państwu szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi materiałami:
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych uczniów
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych pracowników


Rekrutacja 2018/2019
Drodzy Gimnazjaliści!

Dzisiaj, 14 maja rozpoczyna się rejestracja kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych w systemie rekrutacji elektronicznej na rok szkolny 2018/2019, który znajduje się na stronie internetowej: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/Kandydat/kseon.php Do tej pory zapoznawaliście się z ofertami i opisami szkół. Teraz możecie podjąć decyzję o wyborze tej szkoły, w której chcecie się uczyć przez najbliższe trzy lata i przygotować do egzaminu maturalnego...
Najnowsze zdjęcia z Galerii
Przekaż 1%

Fundacja Nasza Szkoła 08-119 Siedlce Sokołowska 172
KRS: 0000147428 NIP: 821-23-11-045 REGON: 712498144
konto: Bank Spółdzielczy w Siedlcach 05 9194 0007 0024 6365 2000 0010
Kort tenisowy

Kalendarz KLO 2017/2018
Broszura MEN
Dziennik elektroniczny
KLO w radiu
Matura
Olimpiady 2017/2018
EWD - Edukacyjna Wartość Dodana
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto zajrzeć