Kontakt
Kancelaria szkolna
facebook
Jak dojechać

Wyświetl większą mapę
Konto szkoły
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 7
Najnowszy użytkownik: Artur Chomiuk
Rekrutacja KLO

Ogłoszenie
Zakończenie roku szkolnego
23 czerwca 2017 r.

godz. 8.00 – msza św. w Parafii bł. Honorata przy ul. Terebelskiej.
Zapraszamy na nią wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli.
godz. 9.15 – rozdanie nagród w auli KLO. Następnie spotkania z wychowawcami klas w wyznaczonych salach.

UWAGA! Zmiany w planie lekcji
Zmiany w planie zajęć lekcyjnych KLO w dn. 19-20 czerwca 2017 r. → Pobierz

Konkurs fizyczny "Eureka"
W marcu 2017 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Eureka", w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Wśród laureatów znalazła się uczennica klasy IIa - Karolina Domańska, z wynikiem bardzo dobrym. Ponadto Komitet Organizacyjny wyróżnił Michała Okonia, również ucznia klasy IIa. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bialska Liga Młodych Przedsiębiorców
Uczniowie naszego liceum wzięli udział w Bialskiej Lidze Młodych Przedsiębiorców organizowanej przez Katedrę Ekonomii i Zarządzania Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Konkurs obejmował zakres wiedzy z ekonomii, przedsiębiorczości i zarządzania. Skierowany był do uczniów szkół średnich powiatu bialskiego. Stanowił doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy, sprawdzenia własnych umiejętności i pozytywnego współzawodnictwa. Konkurs składał się z 5 etapów i trwał od stycznia do maja br. Wzięło w nim udział 25 uczestników, z czego 7 naszych uczniów. Wyniki prezentujemy poniżej:
I miejsce - Demidowicz Piotr (kl. Ib)
II miejsce - Popławska Karolina (kl. Ib)
III miejsce - Makarewicz Barbara (kl. Ia)
VI miejsce - Kulupa Karolina (kl. Ia)
XIV miejsce - Ibiański Kacper (kl. Ib)
XV miejsce - Kłos Piotr (kl. Ib)
XVIII miejsce - Radzikowska Zuzanna (kl. Ib)
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Fotorelacja z podsumowania konkursu i wręczenia nagród.

Mazury 2017
Mazury 2017 → zdjęcia

Zaproszenie

Dnia 14 czerwca 2017 r. uczniowie naszego liceum i gimnazjum
wystąpią w koncercie chwały "Jednego Serca Jednego Ducha"
organizowanym przez scholę "Zjednoczeni w Duchu"
w Międzyrzecu Podlaskim.
Koncert odbędzie się o godzinie 19.00 w sali widowiskowej MOK-u
w Międzyrzecu Podlaskim.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Plakat → pobierz

Rekrutacja elektroniczna
Drodzy Gimnazjaliści!!!

15 maja 2017 r. rozpoczyna się rejestrowanie kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych w systemie rekrutacji elektronicznej, który znajduje się na stronie internetowej: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/Kandydat/kseon.php. Obecnie macie możliwość zapoznania się z ofertami i opisami szkół, dzięki którym będziecie mogli świadomie podjąć decyzję, co do wyboru szkół...

Rekrutacja 2017/2018
Katolickie Liceum planuje w roku szkolnym 2017/2018 utworzyć klasy o trzech profilach:
a) klasę matematyczno-fizyczną. To właściwy wybór dla przyszłych studentów uczelni technicznych i politechnik. Prowadzone na wysokim poziomie lekcje z zakresu przedmiotów ścisłych pomogą przyswoić nawet najtrudniejsze zagadnienia i prawa rządzące otaczającym nas światem. Dodatkowe rozszerzenia z geografii, chemii lub informatyki mogą okazać się niezwykle przydatne dla wszystkich pretendentów do indeksów na kierunki politechniczne oraz związane z branżą komputerową, turystyczną czy np. architekturą.
b) klasę biologiczno-chemiczną, która czeka na amatorów zgłębiania tajemnic przyrody i medycyny. Wykwalifikowani nauczyciele dołożą wszelkich starań, aby te trudne zagadnienia dokładnie wyjaśnić. Jednak popularny „biol-chem” daje o wiele więcej możliwości, pozwala pogłębić wiedzę przyszłego lekarza, bioinżyniera czy farmaceuty o rozszerzoną fizykę lub matematykę.
c) klasę humanistyczną, która czeka na ludzi kreatywnych, zafascynowanych światem, wszechstronnie uzdolnionych, chcących poszerzać swoje horyzonty i poznawać dorobek ludzkości utrwalony w wytworach kultury, myślących o dziennikarstwie czy studiach prawniczych. Humanista może także dodatkowo wybrać przedmioty rozszerzone: geografię, wiedzę o społeczeństwie, a nawet – jeśli takie będą jego aspiracje – matematykę...

Matura 2017
Pierwszo- i drugoklasiści cieszą się nadal z długiego weekendu, ale dla maturzystów był to kolejny dzień walki z egzaminem dojrzałości. Wczoraj "łamali swoje pióra" na języku polskim, dzisiaj na matematyce, a w poniedziałek będą zmagać się z językiem angielskim. Kolejne dni maja przyniosą matury z przedmiotów rozszerzonych. Mimo ogromnego stresu, jaki ze sobą niesie ten niezwykle ważny egzamin, humory maturzystom dopisują. Mamy nadzieję, że osiągnięte wyniki będą dla naszych uczniów satysfakcjonujące, a nam pozostało trzymać kciuki i życzyć POWODZENIA!!!
Przekaż swój 1% podatku
Szanowni Państwo,
gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku na rozbudowę Katolickiej Szkoły Podstawowej w Białej Podlaskiej. Każdy może odprowadzić 1% podatku wpisując nr KRS 0000223111 i cel szczegółowy: 37815 KSP Wpłacone przez Państwa pieniądze zostaną spożytkowane na bezpośrednie cele związane z edukacją dzieci i młodzieży. Zachęcamy do przystąpienia do akcji i jej rozpropagowania. Dziękujemy!
Kort tenisowy

Kalendarz KLO 16/17
Dziennik elektroniczny
KLO w radiu
Olimpiady 2016/2017
EWD - Edukacyjna Wartość Dodana
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecamy