Zebranie
We wtorek 20 listopada o godz. 17.00
zapraszamy rodzicw uczniw KLO
na spotkania z wychowawcami klas.

Po zebraniu bdzie moliwo konsultacji z nauczycielami poszczeglnych przedmiotw.

Wielki Konkurs jzyka Angielskiego
14 listopada w naszej szkole odby si Wielki Konkurs Jzyka Angielskiego. W I edycji konkursu uczestniczyo 29 uczniw klas VII i VIII szk podstawowych z caego powiatu bialskiego. Dzikujemy uczniom oraz nauczycielom za zainteresowanie oraz udzia w konkursie.
Wyniki konkursu zostan ogoszone na stronie internetowej szkoy 30 listopada.
Zdjcia

Szkolne Koo Caritas

Zmiany w planie lekcji
Zmiany w planie zaj lekcyjnych KLO
15 listopada 2018 r. →
pobierz

Obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polsk Niepodlegoci w Biaej Podlaskiej
W niedziel 11 listopada w naszym miecie odbyy si uroczystoci, zwizane z 100 rocznic odzyskania przez Polsk Niepodlegoci. O godz. 10.00 w parafii Narodzenia NMP bya celebrowana Msza w. Dzikowalimy Boej Opatrznoci za dar wolnej Polski. Nastpnie poczty sztandarowe i zgromadzeni udali si na Plac Wolnoci. Po odpiewaniu hymnu pastwowego zostay wrczone medale „Pro Patria”, byo przemwienie Prezydenta Miasta Pana Dariusza Stefaniuka oraz niepodlegociowy apel pamici. Na zakoczenie pod pomnikiem Ora oraz pod tablic Marszaa Jzefa Pisudskiego zostay zoone kwiaty. W tym wydarzeniu brali udzia przedstawiciele naszej szkoy z pocztem sztandarowym.

Rekord dla Niepodlegej

Dzie dla Niepodlegej w Katolickim Liceum
Setn rocznic odzyskania niepodlegoci przez Polsk witowano w Katolickim Liceum w pitek, 9 listopada. Tego dnia plan lekcji zosta zastpiony programem sucym upamitnieniu tego niezwykego wydarzenia, ale take integrujcym ca spoeczno szkoln.
W auli KLO odby si konkurs historyczny „Ojcowie niepodlegej Polski – ycie i dziaalno J. Pisudskiego, R. Dmowskiego i J. I. Paderewskiego”. Rywalizoway ze sob druyny z poszczeglnych klas licealnych i gimnazjalnych. Najlepiej z trudnymi pytaniami dotyczcymi wybitnych mw stanu, ktrych przed stu laty poczya idea wolnej Polski, poradzia sobie klasa III b KG...

Zajcia z pywania
UWAGA! Wyremontowana pywalnia przy I LO im. J. I. Kraszewskiego wznawia swoj dziaalno. W zwizku z tym pierwsze zajcia z pywania w ramach 2. i 3. godziny wychowania fizycznego KLO odbd si w sobot 10 listopada br. o godz. 8.45.

witujmy razem 100-lecie odzyskania niepodlegoci!
Dnia 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach witowania 100. rocznicy odzyskania przez Polsk niepodlegoci, wczymy si do oglnopolskiej akcji "Rekord dla Niepodlegej" i wsplnie zapiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy.

Powstanie setne Szkolne Koo Caritas
Ich celem jest uwraliwianie modych ludzi na drugiego czowieka, na jego potrzeby, na krzywd i cierpienie innych. Mowa o Szkolnych Koach Caritas (SKC) prowadzonych w szkoach przez Caritas Diecezji Siedleckiej. W pitek 09 listopada po Mszy witej o godz. 11:00 w Sanktuarium Boego Miosierdzia przy ul. kard. Wyszyskiego 53/55 w Biaej Podlaskiej na akademii z okazji 100-lecia odzyskania przez Polsk niepodlegoci powstanie setne SKC! Szko, ktra otrzyma ten numer bdzie Katolickie Liceum Oglnoksztacce w Biaej Podlaskiej.
Wicej w artykule pod linkiem → podlasie24.pl
Przeka 1%